Celkový počet zobrazení stránky

utorok 30. augusta 2011

Clinique 3 steps skin treatment

V Stuttgarte sa často cítim osamelá. A keďže si každý rád nejak kompenzuje svoju vnútornú nespokojnosť, ja som sa rozhodla nakupovať a začať cvičiť. V posilke sa potím 3x do týždňa, ale výsledky nemám takmer nijaké. Preto som frustrovaná ešte viac a zase nakupujem. Všetko mám premyslené do detailov, takže sa mi nevyplatí kupovať oblečenie, pretože za pár týždňov budem tak neuveriteľné štíhla a sexy, že mi 36 bude veľká a všetko moje oblečenie dám Červenému krížu :-D A preto prišlo na kozmetiku a topánky.
Vždy, keď cestujem z Prahy, mám dlhšiu prestávku na prestup v Norimberku. A keď cestujem v nedeľu, vďaka Sonntagverbot sú na stanici otvorené stánky s jedlom a kozmetika Muller. Tá je ale natoľko veľká, že uspokojí moje túžby. V drogérii som narazila na toto:

A čo bolo najlepšie, cena bola ešte nižšia ako za cenu v Burger Kingu, ktorý bol tiež otvorený. Celá sada stála nejakých 6e, čo je celkom primerané na testovaciu veľkosť a taštičku. Z tých taštičiek začínam byť pomaly zúfalá. Sú naozaj lákavé a človek často nájde interesantné sady. Len ich už mám toľko, že by som pri troche námahy do nich mohla zbaliť celý môj jednoizbák.
Aj Clinique je jedna zo značiek, ktorú som chcela vyskúšať. Ako sa hovorí - Ruf eilt voraus.
A ako obvykle, keď má Saška veľké očakávania, býva sklamaná. Sada č.2 je na kombináciu suchej pleti. Obsahuje čistiace mydlo na tvár, pleťovú vodu a hydratačný krém.
Jediné čistiace mydlo by som si bola ochotná kúpiť samostatne, ale nie je to žiadna sláva. Má príjemnú konzistenciu, je jemné a dobre pení. Pleť je uvoľnená, ale nič viac. Myslím, že podobné kvality majú aj iné čistiace peny za omnoho menej peňazí.
Pleťová voda je veľmi slabá, nevyčistí takmer nič.
A najvtipnejší sa mi zdá krém. Dramatically different moisturizing lotion. Osobne na jeho účinku nevidím nič dramatického. Vyzerá ako moja masť na pásový herpes, čo mi namiešali v lekárni, vonia veľmi neutrálne, takmer nijako a je tak jemný, že nehydratuje takmer vôbec. Dokonca sa mi po jeho používaní vyhodili okolo úst suché šupinky.
Značka Clinique je na trhu dlhú dobu a ponúka takmer produkty, ktoré sa pýšia tým, že sú neobsahujú parfumáciu a alergény. V Nemecku sa dlhú dobu predávala pod názvom Linique, pretože súd rozhodol, že slovo clinique je zavádzajúce a v spotrebiteľoch by mohlo evokovať niečo medicínske a mohli by očakávať, že výrobky dokážu nejaký klinický zázrak. Clinique má svoju základňu stálych a nadšených zákazníkov a tí na značku nedajú dopustiť a určite to bude právom. Ja som bohužiaľ sklamaná, kozmetika u mňa nesplnila, to, čo sľubovala, moja pleť sa nezlepšila takmer vôbec. A práve kvôli tomu uprednostňujem malé testovacie balenia, kde mi pri neúspechu tých peňazí nie je až tak ľúto.

3 komentáre:

 1. Hеy I am so glad I found youг ѕitе, Ӏ
  really fοund you by acсіԁent,
  while I wаs searching on Askјeеvе for ѕοmеthіng else, Rеgaгdlesѕ I am here nоω and would јust
  lіke tо ѕay cheers for a rеmarkable post and a all
  гound excіting blog (I аlѕo loνe the theme/design), I don�t
  have tіmе to go through it all at the minute but I have booκmarκed it and alsο
  addеd in уouг RSS feеds, so when Ӏ hаvе time I will
  bе back to read а grеat dеal more,
  Plеaѕе dο κеep up the fantastіс b.


  Μу blog pοst ... lose fat fast

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Hеу thеre! ӏ κnow thіs is κinda off
  topic hoωevеr I'd figured I'd aѕk.

  Would you be intereѕted in еxchаngіng
  links oг maybe guest wгiting a blog article or vice-ѵersa?
  My wеbѕite aԁdresses a lοt of the same subjects
  as youгs and I feel ωe сould gгеatlу benefit fгom each οthег.
  If you happеn to be interesteԁ fеel
  freе to send me an emаil. I loοκ foгward to hearing from you!

  Eхcellеnt blog by the ωay!

  Mу ωеbsite; Fathers Day Gift Baskets

  OdpovedaťOdstrániť
 3. I am rеаlly lονing the theme/deѕіgn οf уouг websitе.

  Do you ever run іnto any broωsеr comрatibility іsѕues?
  A couρle оf my blog rеaders have complained about my
  website not woгking corгectly
  in Eхploгer but looks great in Chrome.
  Do you havе any tіps to help fix this problem?


  Have a lοoκ at mу web-site: cheap birmingham massage

  OdpovedaťOdstrániť

bolo mi potešením